Menu

Wszystko o magii

Wróżbiarstwo, Magia rytualna, Doradztwo duchowe, Medium

SZACUNEK DO KART TAROTA

strzygaradzi

Szacunek i poszanowanie dla Kart Tarota

Na kilku Facebook'a w grupach Ezo oraz YouTube, niektóre osoby wróżące przeprowadzają przekaz Video, podczas, którego wykonują wróżby kartami Tarota. Wygląda to, w ten sposób, że pod ich postem osoby zadają pytania, a te „wróżki” i „wróżbici” odpowiadają na „żywo” na wizji. Potem można to oglądać w nieskończoność i można zauważyć, że nikt z tych osób nie wykonuje podstawowego ”rytuału”, czy jak, by to nazwać, czynności, która jest niezbędna, by rozpocząć „pracę” z kartami Tarota.

 wszystkootarocie

Jednakże, co jest najbardziej bulwersujące? Tasowanie kart Tarota w taki sposób, jak to robią w szulerni, czy w kasynie ze zwykłymi kartami klasycznymi, czyli rozdzielają talię na dwie części i rogami kart tasują do siebie, by potem całą talią uderzać o blat stołu. Trzymanie talii kart w ręce i gestykulacje rękoma, rzucanie kartami na blat stołu, palenie papierosów w czasie używania kart Tarota, ustawianie filiżanek z kawą, czy herbatą, i ciasteczek, czy innych naczyń w pobliżu i w czasie używania kart Tarota… Zero szacunku do kart Tarota, a te jak wiemy, to nie zabawka typu kart do „Piotrusia”, a bardzo poważna, magiczna forma Kartomancji.

 

Co powoduje – brak szacunku do Kart Tarota?

 

1 – Karty nie słuchają stawiającego karty – buntują się – da się odczuć tzw. „parzenie” kart. Pojedyncze karty podczas tasowania wypadają same i jeśli ktoś zna ich znaczenie, to pokazują przesłanie: „odstaw mnie”, „odwal się”, „zostaw to w spokoju”.

 2 – Podczas „złego” tasowania oraz, gdy osoba nieumiejętnie posługuje się kartami Tarota oraz nie przygotowuje siebie i kart Tarota do „pracy” – sprowadza do siebie istoty astralne – jako karę, za brak szacunku do magii.

 3 – Wróżby i interpretacja kart Tarota przez osoby nie mające do kart Tarota szacunku, nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i tacy „wróżący” opowiadają brednie, tym osobom, którym wróżą z kart Tarota, bo nie mają do tychże kart Tarota szacunku.

W związku z tym należy zwróć uwagę na to, komu zlecamy sesję z kartami Tarota.

 

 

 

Zapraszam na mój profil Facebook EWA FOX

Można się ze mną skontaktować telefonicznie ZAPRASZAM

511 774 001

 

 

 

© Wszystko o magii
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci