Menu

Wszystko o magii

Wróżbiarstwo, Magia rytualna, Doradztwo duchowe, Medium

WIEDZA MAGICZNA Z INTERNETU

strzygaradzi

Wiedza magiczna z Internetu?

 Czym jest wiedza magiczna?

Nie tylko na każdej F4a0ce3d6f8d01ae7f6461f2c8cc3970facebook-owej grupie, tak zwanej EZO grupie, w informacjach o danej grupie pisze, iż grupa jest po to, by pomagać w zdobywaniu wiedzy magicznej. Czyli miedzy innymi w interpretacji kart Tarota, czy też, jak wykonać dany rytuał itp. Pomijam już to, że ta wiedza jest szczątkowa i nie jest wiele warta w sensie prawdziwości i szczegółowości oraz prawidłowości magicznej. Mówimy o wiedzy podawanej wszem i wobec nie tylko w Internecie. Ponieważ prawdziwa wiedza o magii, jak by nie patrzeć, jest przeznaczona w sensie magicznym, tylko i wyłącznie dla osób duchowo związanych z magią. A takimi osobami są tylko i wyłącznie Wiedźmy, czyli Czarownice. 

 

Dlaczego?

Kim jest Czarownica, skąd „wzięły” się Czarownice?

 

Jeśli ktoś zna na to pytanie odpowiedź, to wie również jak rozpoznać Czarownicę. Jeśli ktoś już wie, że jest Czarownicą, to może z czystym sumieniem chłonąć wiedzę magiczną i korzystać z niWiedma_wie_wszystkoej, bo jest odpowiednio zabezpieczona ta osoba, a tym samym nie będzie szkodzić innym, i to jest w magii najważniejsze. 

Wszyscy inni, niebędący Czarownicami, nawet, gdyby pochłonęli wiedzę wszystkich książek magicznych Świata, zawsze będą narażeni, na to, że ściągną na siebie nieszczęście. Jakie? To już kiedyś pisałam. A dlaczego? Ponieważ tak skonstruowany jest „kosmos” i jak już wspomniałam, kto zna pochodzenie Czarownic, ten wie, o co chodzi? 

Najważniejszą kwestią w wiedzy magicznej jest to, że każda Czarownica, nie dzieli się swą wiedzą na forach, czy grupach, czy w ogóle w Internecie, czy gdziekolwiek, ponieważ ceni swoją wiedzę i jest za nią odpowiedzialna – dosłownie – odpowiada za nią swoją głową. Tym samym, kto daje wiedzę magiczną wszem i wobec, ten tej wiedzy magicznej na pewno nie posiada.

7c948cee22a98f7652f4046360674cf8Zauważyłam nie raz, na grupach osoby, które jeszcze pół roku temu pisały, że się uczą Tarota, nagle dają, ni stąd, ni zowąd posta o tym, że zapraszają na Tarota i, że mają spore doświadczenie w wróżbiarstwie. Takich przypadków są dziesiątki. I co najgorsze - do tego grona „świeżych” ezoteryków dochodzą jeszcze osoby małoletnie, które właśnie przez to, że ktoś podał im jakiś „przepis” na rytuał, czy jak mają odczytywać karty Tarota, tworzą strony „wielkich Magów”, by „szukać” wśród grupowiczów nieświadomych i naiwnych osób, by im powróżyć. I o dziwo znajdują się takie osoby naiwne, czy też, nieuświadomione, które dają się na taki ohydny proceder nabierać. W dodatku jeszcze za to płacą. A co, za tym idzie? Zazwyczaj podczas sesji wróżbiarskiej, czy podczas wMagia_to_nie_zabawa1ykonywania jakiegoś niby rytuału otrzymują w prezencie „nieszczęście”, o którym nie mają pojęcia i dowiadują się dopiero o tym problemie po niedługim czasie, zastanawiając się, dlaczego ich życie od pewnego czasu, to pasmo nieszczęść.

 

Wniosek.

Każda niekompetentna osoba zajmująca się magią, jest narażona na ściągnięcie sobie nieszczęścia, i w związku z tym, będzie rozsyłać to „nieszczęście” innym nieświadomym tego osobom, z którymi nawiązuje kontakt w sprawach magicznych. Dlatego, dawanie wiedzy, nie tylko w Internecie, na temat magii, jest nie moralne i nie uczciwe, bo powoduje krzywdzenie innych ludzi i nie tylko ludzi.

 

 

 

Zapraszam również do odwiedzenie mojego profilu FB EWA FOX

ZAPRASZAM do konsultacji telefonicznej

511 774 001

© Wszystko o magii
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci