Menu

Wszystko o magii

Wróżbiarstwo, Magia rytualna, Doradztwo duchowe, Medium

WRÓŻBIARSTWO

strzygaradzi

WRÓŻBIARSTWO

Wróżbiarstwo to forma przepowiadania przyszłości i nie tylko. Wykonuje się wróżby za pomocą przedmiotów magicznych takich jak Wahadełko, Karty Tarota, Runy i nie tylko. Czynność wróżbiarską powinna wykonywać osoba, która ma odpowiednią wiedzę magiczną w tej dziedzinie.


8e60cb7e8028ebdae445c58a92fc8ede

Od dłuższego czasu da się zauważyć, że coraz więcej niekompetentnych osób zabiera się za wróżbiarstwo i rytualistykę. I nie robią tego z zamiłowania, czy też, że te osoby mają mega magiczne umiejętności, ale robią to tylko i wyłącznie oczekując w tej dziedzinie na łatwy zarobek.

 BLOG STRZYGA RADZI

Poinformowano mnie, że pewne panie zajmujące się wróżeniem za pomocą maila otrzymując tą drogą prośbę o wróżbę i odpowiedź na pytanie, dają czas klientom na odpowiedź kilka godzin lub czasem dni a w między czasie piszą do znajomych „wróżek” prośbę o odpowiedź na te pytania i prośbie o rozkład, by potem, napisać niby własną odpowiedź mailem dla klienta. Nie raz zresztą wypisując bzdury wyssane z palca i z własnej interpretacji. A niejednokrotnie, gdy pytanie jest zbyt trudne ( dla pani frużki ), by na nie odpowiedzieć jednoznacznie, po prostu te osoby nie odpowiadają na takie maile, „olewając” klienta. Najczęściej te panie wspomagające się nawzajem, są ze sobą w komitywie i niejednokrotnie dzielą się zyskami. 

Inną bulwersującą kwestią tego dziwnego Facebook-owego światka Ezoterycznego jest to, że co niektóre osoby, by zdobyć dla siebie klientów, szukają na różnych grupach osoby, które potrzebują pomocy, ale nie chcą skorzystać z ich akurat usług i te „frużki” wykonują bez wiedzy tychże osób na tych osobach jakieś dziwne rytuały, by zmusić je do skorzystania z ich nędznych usług. Nie zawsze te ich rytuały spełniają zamierzoną rolę i przeważnie nie tylko te osoby, ale i inne, na tym cierpią otrzymując rykoszet-ową, zmasowaną złą energię.

Tarot_i_herbata_2

Takie to panie „wróżki” ( frużki ) i panowie „wróżowie” ( frużowie ) zazwyczaj, gdy mają ze sobą jakieś problemy życiowe to proszą inne osoby o wróżby – przeważnie na jakiejś grupie Ezo – twierdząc, że innym mogą powróżyć, ale sobie niestety nie!!! Ich obłuda nie zna granic. Każdy może iść do innej wróżki po wróżbę. Każdy, kto nie wróży. Osoby zajmujące się wróżbiarstwem, takie „rasowe Wróżki” nigdy przenigdy nie powinny tego robić chyba, że zakończyły swoją karierę z ezoteryką. Wszystkie inne psudo-wróżki jak najbardziej mogą, a wręcz powinny udać się po pomoc i jakąkolwiek wróżbę do kompetentnej osoby. Dlaczego?

 FANPAGE STRZYGA RADZI

Wrócę tu do kwestii przesyłu energii, a w tym przypadku jest to zła energia. Co oznacza, że każdy kontakt z niekompetentną osobą zajmującą się wróżbiarstwem, w nie odpowiedni sposób i bez właściwej wiedzy magicznej – może spowodować otrzymanie, lub wymianę - złych energii, czyli podczepów itp. Ponieważ oszukiwanie innych i zajmowanie się czymś, co nie jest dla tych osób - ich przeznaczeniem to do tego doprowadza, że zawsze takie postępowanie spowoduje ściągnięcie złych mocy do środowiska tychże niekompetentnych osób.

Takie jest prawo magii.

Więcej informacji pod numerem telefonu

551 774 001

 

 

© Wszystko o magii
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci